Zpět na úvod

Monitoring legislativy EHS

15.01.2017 0 komentářů
Jste certifikovaní na ISO 14001, ISO 9001 a ISO 45001? Každý měsíc děláte rejstřík právních a jiných požadavků a trávíte hodiny vepisováním změn legislativy do tabulky? Zjišťujete relevantnost změn předpisu a co všechno se změnilo? Nabízíme předplatné služby – Monitoring legislativy z oblasti EHS a budete dostávat každý měsíc vždy k 15. dni změnu právních předpisů s krátkým výkladem. Významné předpisy rozebereme detailněji na konci přehledné tabulky. Je možné si doobjednat specifické oblasti pro vaši společnost:
  • Potravinářství + 200 Kč
  • Zemědělství + 200 Kč
  • Farmacie a zdravotní prostředky +200 Kč.
Pokud bude změna významná, bonusem budou být i prezentace na školení zaměstnanců a případně přehledové tabulky. Změny budeme posílat měsíčně. Min. objednací období jsou 3 měsíce.  Cena není závislá na množství nových předpisů a norem.
Smyslem je šetřit práci specialistům HSE a dát organizaci impuls, že je potřeba si předpis případně přečíst a začít řešit. Naše společnost pomáhá s implementací daných předpisů a další navazující poradenství. Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte. Služba neobsahuje provedení hodnocení souladu s novým zněním. Společnost Kashioka Solutions s.r.o. neodpovídá za právní soulad vaší společnosti a případné pokuty při chybném zavádění změn do praxe.
Cena za 3 měsíce je 2500 Kč. Výstupem je vždy pdf a excelová tabulka právních předpisů EU a ČR v oblasti BOZP, životního prostředí, požární ochrany vč. vybraných norem.

Tagy: